Сауни

Фінські, парові сауни і хамам від Starpool надають комплексний лікувальний вплив на весь організм і сприяють глибокій релаксації тіла і розуму

Відвідування сауни - це неспішне задоволення для гурманів. Ми врахували всі дрібниці, щоб ви отримали справжню насолоду від відвідування наших саун, адже це запорука здоров'я і чудового настрою.

Сауни Sweet SPA, Sweet SPA XL, Sweet Steam Pro і Sweet Sauna Pro унікальні тим, що впливають на тіло, використовуючи силу природних стихій вогню, води, повітря і землі. Відвідування сауни знімає напругу, виводить токсини, очищає пори і відновлює водно-мінеральний баланс шкіри, сприятливо впливає на респіраторні функції організму.

SPA комплекс Sweet SPA і Sweet SPA XL - парова лазня (45-48ºС, 98% - вологість) з підігрівом сидіння до 39ºС. Сауна розміру XL здатна вмістити компанію до 4 осіб. Sweet SPA працює в 4 режимах: relax (релаксація), tonic (тонізація), purify (очищення), excite (враження). Має 2 екзотичних душа - rain і breeze, вбудований гігієнічний душ, музикотерапію, систему хромо і ароматерапії.

Sweet Steam Pro - парова лазня (45-48ºС, 98% - вологість) з сидінням зі штучного каменю, вбудованими душовими гарнітурами, аудіосистемою, системою хромо- і ароматерапії. Оснащена прозорим фасадом, що створює відчуття безперервності простору і технологією подачі пари з цілющим ароматом евкаліпта.

Sweet Sauna Pro - фінська сауна (80-100ºС, 10-20% вологість) працює в 4 режимах: relax (релаксація), tonic (тонізація), purify (очищення), excite (враження). Призначена для проведення класичних банних процедур і оснащена аудіосистемою і хромотерапией з можливістю вибору кольору.

SPA хаммам Raxul - відтворює біокліматичний цикл римського банного ритуалу в одній кімнаті. Призначений для проведення широкого спектру банно-оздоровчих, косметичних та естетичних процедур, програм і ритуалів в рамках трьох базових теплових режимів: Тепідаріум, Калдаріум, Лаконіум. Має 3 вбудовані програми для проведення фірмових SPA ритуалів: Аромаріум, Расул, Таласотерапія.

Відвідування наших саун дозволить не тільки мати міцне здоров'я і бадьорість духу, а й відчути гармонію з навколишнім світом

Тарифи на послуги басейну та сауни